Mucke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mucke

Dobro dosli na forum serije ''Mucke''


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ovo je naj serija na svetu!!!

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ovo je naj serija na svetu!!! Empty Ovo je naj serija na svetu!!! Pet Feb 01, 2008 11:14 am

Zivanovici


Moderator

Sta vi mislite o Muckama???

2Ovo je naj serija na svetu!!! Empty Re: Ovo je naj serija na svetu!!! Sub Mar 22, 2008 10:19 am

muckalica



shta mislimo?mogu da vas pitam samo kad je nastala ova serija i koliko je trajala,chisto da znam? confused (mrzi me da preturam net)

3Ovo je naj serija na svetu!!! Empty Istorija Sub Mar 22, 2008 10:34 am

Admin MuckeForum


Admin
Admin

Mućke (eng. Only Fools and Horses) su britanska komična TV serija koju je napisao i kreirao Džon Salivan i koja je emitovana na BBC-ju. Od 1981. do 1991 snimljeno je sedam sezona a povremeni božićni specijali su emitovani do 2003.
Naslov serije je zasnovan na staroj engleskoj poslovici: "Only fools and horses work (for a living)" (Samo budale i konji rade) kojom se aludira na stalna nastojanja glavnih likova u seriji da izbegavaju posao i plaćanje poreza. Naslovnu pesmu napisao je i otpevao Džon Salivan. U prvoj sezoni korišćena je druga pesma, ali je ona zamenjena da bi se pomoglo gledaocima da shvate naslov serije.
U anketi BBC -ja iz 2004. Mućke su proglašene za najbolju komediju situacije svih vremena.

https://muckeforum.serbianforum.info

4Ovo je naj serija na svetu!!! Empty Re: Ovo je naj serija na svetu!!! Sub Mar 22, 2008 10:35 am

muckalica



svaka im chast...nego je l' ziv neki od ovih glumaca?

5Ovo je naj serija na svetu!!! Empty Re: Ovo je naj serija na svetu!!! Sub Mar 22, 2008 10:39 am

Admin MuckeForum


Admin
Admin

Umrli su deka (on prvi),pa je snimljena slicna epizoda o tome,pa stric Albert,i umro je Majk,gazda ''Ragine glave''.

https://muckeforum.serbianforum.info

6Ovo je naj serija na svetu!!! Empty Re: Ovo je naj serija na svetu!!! Pet Apr 04, 2008 9:09 pm

delboy trotter

delboy trotter
Admin
Admin

nešto najgenijalnije snimljeno ikad !!!

7Ovo je naj serija na svetu!!! Empty Re: Ovo je naj serija na svetu!!! Pon Maj 19, 2008 11:17 pm

Nindza



Najbolja serija koju sam ikada odgledao,znam svaku epizodu napamet.
Poceli su sa snimanjem novih epizoda,zna li neko nesto o tome?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu